Polityka prywatności

NAPISZ DO NAS

tulejki ślizgowe Lagertechnik

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek:

8.00 - 16.00

miejsce lagertechnik

Lagertechnik sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 29

95-050 Konstantynów Łódzki

NIP 731 207 48 16 KRS 0000943468

Regon 520811871

tel. +48 42 227 16 37

kap. zakł. 5000 PLN

Copyright  2017, autor Rafał Bembnowski

łożyska LTP Poland
chemia Caramba, smar Caramba, pasta miedziana, pasta ceramiczna
smary Caramba, smar do lin i kół zębatych
tueljki PAP, TUP1, TUP2, TUW
  1. pl
  2. en
Lagertechnik łożyska toczne

NASZE  MARKI I MARKI Z NAMI ZWIĄZANE

Strona główna / O nas

O NAS

łożyska, oprawy blaszane, tulejki ślizgowe

LAGERTECHNIK sp. z o.o.

 

Firma Lagertechnik sp z o.o. założona w 2021 roku jest kontynuacją wcześniej prowadzonej firmy założonej już w 2011 roku. Założycielami spółki są Dawid Bembnowski oraz Jarosław Dajcz. Lagertechnik jest dystrybutorem części maszyn z zakresu szeroko pojętej techniki łożyskowej oraz chemii przemysłowej Caramba. Staranny dobór naszych dostawców zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów. Dzięki współpracy z wieloma firmami w kraju i zagranicą oferujemy obszerną i różnorodną paletę wyrobów, a każde państwa zamówienie zrealizujemy szybko i terminowo.

W naszej ofercie posiadamy łożyska najlepszych światowych marek takich jak: SNR, NTN, FAG, INA, SKF, TIMKEN, NSK, KFŁT, ZKL, ZVL i wiele innych.

 

Swoją uwagę koncentrujemy na potrzebach naszych klientów, którzy działają w wielu sektorach gospodarki. Naszymi odbiorcami są producenci maszyn, służby utrzymania ruchu oraz firmy handlowe z Polski i Europy, z którymi dążymy do budowania wieloletniej współpracy opartej na zaufaniu i partnerstwie. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszej kadry, zaangażowaniu i elastyczności w działaniu, zapewniamy swoim kontrahentom doskonałą obsługę.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów w biznesie, oprócz szerokiego wachlarza standardowych produktów, oferujemy również możliwość zamówienia wyrobów opracowanych na specjalne zamówienie, dedykowanych do określonej aplikacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do współpracy. Nasi doradcy techniczni są gotowi do pomocy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, a także podczas bezpośredniej wizyty u klienta.

 

 

Zapraszamy do współpracy,

 

Właściciele Lagertechnik sp. z o.o.