LAGERTECHNIK s.c.

 

Firma powstała w 2011 roku. Założycielami spółki są Dawid Bembnowski oraz Jarosław Dajcz. Lagertechnik jest dystrybutorem części maszyn z zakresu szeroko pojętej techniki łożyskowej oraz chemii przemysłowej Caramba. Staranny dobór naszych dostawców zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów. Dzięki współpracy z wieloma firmami w kraju i zagranicą oferujemy obszerną i różnorodną paletę wyrobów, a każde państwa zamówienie zrealizujemy szybko i terminowo.

W naszej ofercie posiadamy łożyska najlepszych światowych marek takich jak: SNR, NTN, FAG, INA, SKF, TIMKEN, NSK, KFŁT, ZKL, ZVL i wiele innych.

 

Swoją uwagę koncentrujemy na potrzebach naszych klientów, którzy działają w wielu sektorach gospodarki. Naszymi odbiorcami są producenci maszyn, służby utrzymania ruchu oraz firmy handlowe z Polski i Europy, z którymi dążymy do budowania wieloletniej współpracy opartej na zaufaniu i partnerstwie. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszej kadry, zaangażowaniu i elastyczności w działaniu, zapewniamy swoim kontrahentom doskonałą obsługę.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów w biznesie, oprócz szerokiego wachlarza standardowych produktów, oferujemy również możliwość zamówienia wyrobów opracowanych na specjalne zamówienie, dedykowanych do określonej aplikacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do współpracy. Nasi doradcy techniczni są gotowi do pomocy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, a także podczas bezpośredniej wizyty u klienta.

 

 

Zapraszamy do współpracy,

 

Właściciele Lagertechnik s.c.

łożyska, oprawy blaszane, tulejki ślizgowe

Strona główna / O nas

O NAS

NASZE  MARKI I MARKI Z NAMI ZWIĄZANE

Lagertechnik łożyska toczne
  1. pl
  2. en
tueljki PAP, TUP1, TUP2, TUW
smary Caramba, smar do lin i kół zębatych
chemia Caramba, smar Caramba, pasta miedziana, pasta ceramiczna
łożyska LTP Poland

Copyright  2017, autor Rafał Bembnowski

Lagertechnik s.c.

ul. Mickiewicza 29

95-050 Konstantynów Łódzki

NIP 731 203 29 30    

Regon 101 049 873

tel. +48 42 227 16 37,
fax. +48 42 203 25 47

miejsce lagertechnik

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek:

8.00 - 16.00

tulejki ślizgowe Lagertechnik

NAPISZ DO NAS

Polityka prywatności